Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Myslym Shyri / Rr. Him Kolli

Rruga Him Kolli, Myslym Shyri,
Albania, Albania
420€ per month For Rent
Apartament
  • 781
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 88 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Him Kolli / Rr. Myslym Shyri

 📍  Rr. Him Kolli /  Rr. Myslym Shyri

📐 Sip. 88 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  420 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati relaivisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet me dritare, dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te zones, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.