Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Myslym Shyri / Prane Shkolles “Pjeter Budi”

Rruga Myslym Shyri, Prane Shkolles "Pjeter Budi", Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
380€ Per Month For Rent
Apartament
  • 190
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Myslym Shyri / Prane Shkolles “Pjeter Budi”

📍Rr. Myslym Shyri / Prane Shkolles “Pjeter Budi”

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 65 m2

💶 380 €/muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te ne nje pallati ekzistues, ne nje prej zonat me te mira te Tiranes.

Apartamenti ka nje  planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambienti e Gatimit, 2 Dhoma gjumi dhe Tualet me dritare.

🏢 Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.