Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Muhamet Gjollesha / Prane Kryqezimit 21 Dhjetori

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori,
Tirane, Albania
350€ per month For Rent
Apartament
  • 989
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Me Qira Tek Rr. Muhamet Gjollesha / Prane Kryqezimit 21 Dhjetori

📍   Rr. Muhamet Gjollesha / Prane Kryqezimit 21 Dhjetori

📐 Sip. 85 m2

💶  350 Euro/Month

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti ekzistues i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte i investuar. Gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.