Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Komuna Parisit / Kompleksi “Kika 2”

Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi "Kika 2", Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi "Kika 2",
Albania
700€ Per Month For Rent
Apartament
  • 2257
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Komuna e Parisit / “Kika 2”

📍Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi “Kika 2”

📐 Sip. 125m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  700 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi te mire-administruar, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Depo dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i arreduar ne nje standart dhe cilesi te larte dhe ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset elitare te zones, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.