Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Komuna Parisit / Tek kompleksi NIKU

Rr. Komuna Parisit / Kompleksi NIKU, Rr. Komuna Parisit / Kompleksi NIKU,
Albania
850€ Per month For Rent
Apartament
  • 1241
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Komuna Parisit / Kompleksi NIKU

📍 Rr. Komuna Parisit / Kompleksi NIKU

💶 850 Euro / Muaj

📐 105 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen, 2 Dhome Gjumi , Tualet  dhe nje Ballkon .

Jepet totalisht i sapo mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes