Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi “Kika 2”

Rruga Komuna e Parisit, Kompleksi "Kika 2",
Tirane, Tirana 1001, Albania
600€ per month For Rent
Apartament
  • 676
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 90 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi “Kika 2”

📍Rr. Komuna e Parisit / Kompleksi “Kika 2”

📐 Sip. 90 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  600 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te,te nje objekti  te  ri  me nje location shume te kerkuar, ne kompleksin me te mire te zones dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.