Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Kavajes / Kompleksi Delijorgji

Rruga Kavajes / Kompleksi Delijorgji, Rruga Kavajes,
Albania
1,500€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1635
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Kavajes / Kompleksi Delijorgji

📍Rr. Kavajes / Kompleksi Delijorgji

🧭 Orientim  i favorshem

📐  Sip. 130m2

💶  1500 euro / Muaj + 1 post parkim i perfshire

Apartament i standarteve te larta i organizuar ne 2+1 me nje dhome ndenje te bollshme, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon te bollshem. Apartamenti eshte 100% i automatizuar duke perfshire grila, perde, drita, kondicionim, uji dhe dysheme me ngrohje. Nje detaj per tu permundur eshte qe apartamenti disponon gjithashtu Sauna dhe banjo avulli.

Kompleksi shume i mire-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 ore.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.