Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. “Gjergj Legisi”

Rruga Gjergj Legisi,
tirane, Albania
300€ per month For Rent
Apartament
  • 876
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 86 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. “Gjergj Legisi”

📍  Rr. Gjergj Legisi

📐 Sip. 86 m2

🧭  Orientimi i favorshem

💶  300 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin  e 6  te nje pallati te ri ,  i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Kuzhine e  vecuar , 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar , arredim i mire, kondicioner ne cdo dhome.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes