Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Gani Domi / Ali Dem

Rruga Gani Domi, Tirana,
Tirane, Albania
220€ per muaj For Rent
Apartament
  • 262
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 83 sq m
Uarda Qose
Uarda Qose
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PERBALLE SHKOLLES 9-VJECARE “KUSHTRIMI I ILIRISE”.

📍 Rruga Gani Domi / Ali Dem

💶 220 Euro / Muaj

📐 83 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 6-te katesh , perballe shkolles 9-vjecare “Kushtrimi i Ilirise”.

Eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me kuzhinen, 2 Dhoma Gjumi dhe 1 tualet.

Jepet pjeserisht i mobiluar .

Ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe orientim te favorshem i cili mundeson ndricim natyral.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001425
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.