Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Frederik Shiroka / 21 Dhjetori

Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori,
Albania
700€ per month For Rent
Apartament
  • 682
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 150 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Me Qira tek  Rr.Frederik Shiroka / Tek 21 Dhjetori

📍 Rruga Frederik Shiroka

📐  Sip. 150 m2

🧭 Orientim Jug

💶  700 Euro /Muaj

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me nje arredim komod dhe teper cilesor ku vlen te permendet parketi totalisht prej druri natyral, mobilje druri natyrale, sistem chiller per ngrohje/ftohje, elektroshtepiake te markave prestigjoze etj

Organizohet ne Dhome Ndenje , Kuzhine te Vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Verande te bollshme .

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.