Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

Rruga e Elbasanit, Stadiumi "Air Albania",
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,500€ Per Month For Rent
Apartament
  • 532
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 140 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

📍 Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

📐 Sip. 140 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 Post Parkimi

💶 1.500 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 14-te, ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), shume mire te administruar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine me Ajrim natyral, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (me Dritare) dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje standart te larte dhe cilesore si dhe Sistemi i kondicionimit eshte chiller.

Parkimi ndodhet ne katin -2  te godines dhe eshte i perfshire ne Cmim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 38 27 365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.