Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Ekonomikut

Rr. Elbasanit, Rr. Elbasanit,
Albania
450€ Per month For Rent
Apartament
  • 708
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Ekonomikut

📐  Sip. 75 m2

💶  450 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati relativisht te ri , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma gjumi, Tualet .

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar .

Ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe orientim te favorshem i cili mundeson ndricim natyral.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.