Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane

Rr. Elbasanit, Rr, Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane,
Tirana,Albania, 1001, Albania
600€ per month For Rent
Apartament
  • 582
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane

📍 Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane

💶 600 Euro / Muaj

📐 100 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen, 2 Dhome Gjumi ,2 Tualete  dhe nje Ballkon .

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake  si dhe sistem chiller.

Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne kat -1 .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes