Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / “Park Gate”

Rruga Elbasanit / Park Gate, Rruga Elbasanit,
Albania
1,250€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1720
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 117 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Elbasanit / ParkGate

📍Rr. Elbasanit / Park Gate

📐 Sip. 117m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  1250 Euro / Ne Muaj

🚗 1 Post Parkimi i Perfshire

Apartamenti ndodhet ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti te ofron nje pamje te mrekullueshme te tiranes, i cili eshte i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 tualete, Lavanteri dhe Ballkon te bollshem me City-view.

“Park Gate” është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes. Objekti përbëhet nga një ndërthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet në lartësinë e 13 kateve dhe nga ana perëndimore dhe veriore ngrihet në lartësinë e 7 kateve. Godina do të ketë tarraca të gjelbëruara duke ju përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe do të ketë një fasadë tepër të personalizuar 3-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.