Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Elbasanit / “Park Gate”

Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,200€ per month For Rent
Apartament
  • 1024
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Elbasanit / ParkGate

 📍  Rr. Elbasanit / Park Gate

📐 Sip. 115m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  1.200 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje standart te larte dhe cilesore si dhe Sistemi i kondicionimit eshte chiller.

“Park Gate” është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes. Objekti përbëhet nga një ndërthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet në lartësinë e 13 kateve dhe nga ana perëndimore dhe veriore ngrihet në lartësinë e 7 kateve. Godina do të ketë tarraca të gjelbëruara duke ju përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe do të ketë një fasadë tepër të personalizuar 3-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 38 27 365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.