Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. e Kavajes / Tek “Concord Center”

Rruga e Kavajes, Prane"Concord Center',
Albania
500€ per month For Rent
Apartament
  • 390
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 90 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Me Qira tek  Rr.Kavajes / Tek “Concord Center”

📍 Rruga e Kavajes /Tek ” Concord Center”

📐  Sip. 90 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  500 Euro /Muaj

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjithe paisjet funksionale. Organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.