Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. e Dibres / Shkolla “Servete Maci”

Rruga e Dibres, Shkolla "Servete Maci",
Tirane, Albania
500€ per month For Rent
Apartament
  • 389
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira Rruga e Dibres / Shkolla “Servete Maci”

📍Rr. e Dibres / Shkolla “Servete Maci”

📐 Sip. 120 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  500 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e pare  banim ne nje pallat te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Oborr te bollshem.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar ,vetem me kuzhine .

Mundesi shume e mire banimi pasi zona eshte e qete. Akses me rruget kryesore eshte i menjehershem ,gjithashtu zona ofron shume fasilitete per nje jete komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.