Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Brigada VIII / Ish Blloku

Rruga Brigada VIII, ish Bllok,
Albania
600€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1457
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 92 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1  Me Qira tek Rr. Brigada VIII / Ish Blloku

📍 Rr. Brigada VIII / Ish- Blloku

📐 Sip. 92 m2

💶 600 euro / Muaj

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne Tirane. I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.