Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Brigada VIII / Ish Blloku

Rruga Brigada VIII, Ish-Blloku,
Albania
850€ Per Month For Rent
Apartament
  • 419
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Brigada VIII / Ish Blloku

📍Rr. Brigada VIII / Ish Blloku

📐 Sip. 120 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  850 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te,te  nje objekt relativisht te ri  me nje location premium , me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.