Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Beqir Luga / Pazari i Ri

Rruga Beqir Luga, Pazari i Ri,
Albania
600€ For Rent
Apartament
  • 372
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Pazari Ri

📍 Rr. Beqir Luga / Qendra Stefan

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 100 m2

💶 600€/muaj

Apartamenti ndodhet ne objekt relativisht te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambienti e Gatimit, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe ballkon.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.