Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Asim Vokshi / “Zogu i Zi”

Rr.Asim Vokshi, Zogu i Zi,
Tirane, Albania
500€ per month For Rent
Apartament
  • 73
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Megi Menkulazi
Megi Menkulazi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Asim Vokshi / “Zogu i Zi”

📍 Rr. Asim Vokshi / “Zogu i ZI”

📐 Sip. 110m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 500 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 12- te nje pallati relativisht te ri me 2 ashensora dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhinen, 2 Dhoma Gjumi , 2 Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Jepet totalisht i  mobiluar

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 697001430
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes