Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Asdreni / Perballe Ministrise se Jashtme

Rruga Asdreni, Ministria e Jashtme,
Tirane, Tirana 1001, Albania
400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 186
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Asdreni / Perballe Ministrise se Jashtme

📍Rr. Asdreni / Perballe Ministrise se Jashtme

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 75 m2

💶 400 €/muaj

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues buze rruges kryesore, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambienti e Gatimit, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe ballkon.

🏢 Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 1411
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.