Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Qender / Rr. e Barrikadave

Rruga e Barrikadave, Qender,
Albania
400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 886
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 104 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE QENDER / RR. BARRIKADAVE

📍Rr. e Barrikadave / Qender

💶400 Euro / Muaj

📐104 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me 2 ashensor qe ndodhet ne qender te Tiranes , eshte i organizuar ne  Dhome Ndenje bashke me kuzhinen, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone .
Jepet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.