Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Pallati me Shigjeta / Fabrika Birres

Pallati me Shigjeta, Fabrika e Birres,
Tirane, Albania
400€ per month For Rent
Apartament
  • 158
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 90 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Pallati me Shigjeta / Fabrika Birres

📍 Pallati me Shigjeta / Fabrika Birres

🧭 Orientimi i Favorshem

📐Sip. 90 m2

💶 400 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te sapondertuar me cilesi te larte dhe shume ekskluzive , Organizohet ne Korridor, 2 Dhoma Gjumi, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Tualete, Ballkon i bollshem.

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te reja dhe cilesore.

Organizim i rregullt, lagje e qete dhe me ambiente shlodhese.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes