Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane LSI

Rr. Andon Zako Cajupi, Rr. Andon Zako Cajupi,
Tirane, Albania
900€ Per month For Rent
Apartament
  • 1402
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 126 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane LSI

📍  Rr.  Sami Frasheri/ Prane LSI

📐 Sip. 126 m2

🧭  Veri-Jug-Perendim

💶  900  Euro/Muaj ( i perfshire 1 post parkimi).

Apartamenti ndodhet ne katin  e 6 banimi  te nje pallati te ri, i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Kuzhine e  vecuar , 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete (nje me dritare) dhe 3 Ballkone .

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira, arredim bashkohore, akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes