Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | “Long Hill” Residence / Prane TEG

"Long Hill" Residence, Prane "TEG",
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,300€ Per Month For Rent
Apartament
  • 485
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 135 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Me Qira  tek “Long Hill” Residence/Prane TEG

📍 Prane Teg / “Long Hill ” Residence

📐 Sip.135 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗  2 Poste parkimi te përfshira

💶 1300 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej komplekseve me te mira, ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses ne qendra tregtare, parqe, shkolla dhe transport. Kompleksi shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Apartamenti eshte i organizuar në Dhomë Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Verande te bollshme .

Ka një organizim shumë të mirë të ambjenteve, gjithashtu orientim të favorshëm me shumë dritë.

Apartamenti eshte mobiluar  me standarde moderne dhe shume cilesore.
Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.