Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Kopshti Zoologjik / Rr. Shyqyri Brari

Rruga Shyqyri Brari, Kopshti Zoologjik,
Albania
500€ per month For Rent
Apartament
  • 364
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 105 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Shyqyri Brari / Kopshti Zoologjik

 📍 Rr. Shyqyri Brari / Kopshti Zoologjik

📐 Sip. 105 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  500 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje objekt relativisht te ri ne kati e 3-te , me nje location te qete , pamje panoramike dhe akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 3 Tualete dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.