Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Ish -Blloku / Prane “Juvenilja”

Tek Juvenilja, Ish -Blloku,
Tirane, Albania
700€ Per Muaj For Rent
Apartament
  • 591
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 112 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Ish -Blloku / Prane “Juvenilja”

📍  Juvenilja / Zona Ish-Blloku

📐  Sip. 112 m2

🧭 Orientim Lindje

🧭  Zone Premium

💶  700 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te nje objekti relativisht i ri  ,  i organizuar ne Korridor ,  Dhome ndenje + Kuzhine  , 2 Dhoma Gjumi , 2Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem .

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes
Room Count: 2