Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Fusha e Aviacionit / Rezidenca “TURDIU”

Fusha e Aviacionit, Rezidenca TURDIU,
Tirane, Albania
450€ per month For Rent
Apartament
  • 277
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 130 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Fusha e Aviacionit / Rezidenca “TURDIU”

📍 Fusha Aviacionit / Rezidenca TURDIU

💶450 Euro / Muaj

📐 130 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje nder komplekseve me te mire ne Tirane , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen, 2 Dhoma Gjumi ,1 Tualet dhe Verande.

Ka Verande me siperfaqe 40 m2 e cila vjen perreth apartamentit qe i jep mundesi te kete diell gjate gjithe dites dhe pamje te lire.

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te reja dhe cilesore.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes