Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Blv.Gjergj Fishta / ish Ekspozita

Blv. Gjergj Fishta, ish Ekspozita,
Albania
500€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1240
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1  Me Qira tek Blv.Gjergj Fishta / ish Ekspozita

📍 Blv.Gjergj Fishta / ish Ekspozita

📐 Sip. 110 m2

💶 500 euro / Muaj

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, facilitetet e te ciles ju ofrojne mundesine per nje jetese optimale dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.