Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Blv. Gjergj Fishta / Ish Ekspozita

Blv Gjergj Fishta, Ish Ekspozita,
Albania
500€ per month For Rent
Apartament
  • 618
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 133 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Blv.Gjergj Fishta / Ish Ekspozita

📍 Blv. Gjergj Fishta / Ish Ekspozita

📐 Sip. 133 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  500 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te,te  nje objekt relativisht te ri  me nje location te qete , pamje panoramike dhe akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te Bollshem.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.