Loading map...

Apartament 2+1 | For Sale | Komuna e Parisit / Kristal Center

Komuna e Parisit, komuna e parisit,
Albania
175,000€ For Sale
Apartament
  • 1821
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 167.2 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1  tek Komuna e Parisit / Kristal Center

📍Komuna e Parisit / Kristal Center

📐Sip. 143m2  + 24.2m2 Verande

📜 Certifikatë pronësie (HIPOTEKË)

💶175 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te Kompleksit Kristal Center, i organizuar ne Dhome ndenje te bollshme, kuzhine te vecuar, 2 Dhoma Gjumi, Garderobe, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Mundesi shume e mire investimi, gjithashtu dhe banimi duke qene se kompleksi ka ruajtur harmonine dhe administrimin perfekt duke ofruar fasilitete, sherbime dhe qetesine per rezidentet familjar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.