Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Mine Peza / “MINE PEZA RESIDENCE”

Rruga Mine Peza, Mine Peza Residence,
Tirane, Tirana 1001, Albania
165,000€ For Sale
Apartament
  • 616
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 117 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 / Ambient Biznesi | Ne Shitje | Rr. Mine Peza / “MINE PEZA RESIDENCE”

📍  Rr. Mine Peza / “MINE PEZA Residence”

📐 Sip. 117m2

🧭 Orientim i Favorshem

🧭  Zone Premium

💶 165.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje objekti te ri, ne proces ndertimi (Faza Karabina) i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral.

Apartamemti mund te konsiderohet per tu shfrytezuar edhe per zyra te natyrave te ndryshme te biznesit si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Kjo godinë është konceptuar si një ndërtim modern me 12 kate, ku si funksion kryesor i saj është banimi por gjithashtu ofron ambjente për shërbime, zyra dhe dyqane. Në funksion të shërbimeve të mësipërme janë projektuar edhe 3 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.