Loading map...

Apartament 2+1 +2 | Ne Shitje | Yzberisht / Prane Spitalit Amerikan 3

Yzberisht, Rruga Konferenca e Pezes,
Tirane, Albania
89,000€ For Sale
Apartament
  • 107
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 99 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht / Prane Spitalit Amerikan 3

📍   Rr. Konferenca e Pezes / Yzberisht

📐 Sip. 99 m2

💶  89.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete (1 ne dhome te gjumit ) dhe Ballkon te bollshem.

Ndertimi eshte ne perfundim dhe per pak muaj behet i banueshem, eshte me cilesi te larte, termoizolim, izolim termik dhe akustik mes ambjenteve.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi , gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes