Loading map...

Apartament 2+1 +2 | Ne Shitje | Kompleksi Rezidencial STAR

Rruga Ndre Mjeda,
tirane, Albania
118,500€ For Sale
Apartament
  • 1457
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 113 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 +2 | Ne Shitje | Kompleksi Rezidencial STAR

📍  Rruga Ndre Mjeda

📐 Sip. 96 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 118 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri , i organizuar ne : Sallon , ambjent gatimi , ballkon , 2 Dhoma gjumi , korridor shperndares dhe 2 Tualete        ( njeri me ndricim natyral ).

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ne apartament jane bere punime ekstra Incaso dhe me sistem Multisplit , Fasade kapot-grafiato dhe Fasade kapot-Termike , Parket/dru industrial , Plastik Dopio xham , Izolim Akustik.

Mundesi shume e mire banimi, zone e qete me akses ne rruget kryesore te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes