Loading map...

Apartament 2+1 +2 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
86,500€ For Sale
Apartament
  • 170
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 101.5 sq m
Greta Grembi
Greta Grembi
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 +2 NË SHITJE TEK  RESIDENCA “TURDIU” / ISH FUSHA AVIACIONIT

📍Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 101.5 m2

🧭 Orientim Veri-Lindje

💶 86.500 Euro

Apartamenti ndodhet nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve,  i organizuar ne: Dhome Ndenje +Kuzhine, 2 Dhoma gjumi ( njera me tualet brenda ), 2 Tualete dhe Ballkon.

Cilesi e larte ndertimi, 3 ashensora ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693469599
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.