Loading map...

Apartament 2+1 +1 Post Parkimi | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Kompleksi Delijorgji

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Tirana,
Albania
256,000€ For Sale
Apartament
  • 792
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 131.23 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Kavajes / Kompleksi Delijorgji

📍  Kompleksi Delijorgji / Rr. e Kavajes

📐  Sip. 131.23 m2

🚗  Post Parkimi

🧭  Orientim i favorshem

💶  256.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve , i organizuar ne Kuzhine + Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone.

Cilesi e larte ndertimi, 1 ashensor ne kat ku nje ashensor i sherben 3 apartamenteve.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.