Loading map...

Apartament 2+1 | For Sale | Rr. Nikolla Tupe / Prane Ama Caffe

Rruga Nikolla Tupe / Bllok, Rruga Nikolla Tupe,
Albania
176,000€ For Sale
Apartament
  • 2169
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 121 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Nikolla Tupe / Prane Ama Caffe

📍Rr. Nikolla Tupe / Prane Ama Caffe /Zona ish-Blloku

📐Sip. 121m2

🧭 Orientim i favorshem

💶176 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti relativisht te ri me ashensor ne zonen e ish-Bllokut i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem plot drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.