Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Yzberisht / Prane Spitalit Amerikan 3

Yzberisht, Prane Spitalit Amerikan 3,
Tirane, Albania
44,000€ For Sale
Apartament
  • 103
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 51 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Yzberisht / Prane Spitalit Amerikan 3

📍   Rr. Konferenca e Pezes / Yzberisht

📐 Sip. 51 m2

🧭 Orientim Perendim

💶  44.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje+Kuzhine, Dhome Gjumi dhe  Tualet.

Ndertimi eshte ne perfundim dhe per pak muaj behet i banueshem, eshte me cilesi te larte, termoizolim, izolim termik dhe akustik mes ambjenteve.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi , gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes