Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Yzberisht / Prane “KMY”

Yzberisht, Prane KMY, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
80,000€ For Sale
Apartament
  • 188
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Yzberisht / Prane “KMY”

📍 Yzberisht / Prane “KMY”

📐 Sip. 70 m2

🧭 Orientimi Jug-Lindje

💶  80.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 6 banim te Objektit, ne proces Ndertimi, pjese e nje prej Komplekseve Premium te zones, me 8 dhe 10 kate mbi toke dhe 3 kate parkimi nentokesor.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.