Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Xhamlliku

Rruga Xhanfize Keko/ Prane Oxhakut, Rruga Xhanfize Keko/ Prane Oxhakut,
Albania
52 000 For Sale
Apartament
  • 1256
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 50 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1  Ne shitje Tek Rr. Xhanfize Keko /  Xhamlliku

📍Rr. Xhanfize Keko / Xhamlliku

📐 Sip. 50  m2

💶  52 000 Euro

📜 Dokumentacion i rregullt pronesie, HIPOTEKE.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit) te nje objekti egzistues buze rruges kryesore.

Apartameti shitet i mobiluar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.