Loading map...

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | VLORE / “MARINA BAY RESORT”

VLORE / “MARINA BAY RESORT”, VLORE / “MARINA BAY RESORT”,
Vlore, Albania
200,000€ For Sale
Apartament
  • 1279
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 91.6 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE VLORE / “MARINA BAY RESORT”

📍 VLORE / “MARINA BAY RESORT”

📐 Sip. 91,6 m2

🚘 1 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

🧭 Orientim Perendim

💶 200,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe aktualisht organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe nje Verande te bollshme me pamje fantastike nga deti.

Apartamenti shitet i mobiluar me nje standart bashkekohore.

Apartamenti eshte pjese e residences se resortit “MARINA BAY” VLORE, nje resort me standart shume te larte me 5 yje ku mund te shfrytezohen lehtesisht te gjitha fasilitetet dhe sherbimet e tij.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.