Loading map...

APARTAMENT | NE SHITJE | VLORE / “LUNGOMARE”

Rruga Murat Terbaci, Lungomare,
Vlore, Albania
194,000€ For Sale
Apartament
  • 228
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 101.5 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT NE SHITJE NE VLORE / “LUNGOMARE”

📍 VLORE / LUNGOMARE / Rruga Murat Terbaci

📐 Sip. 101.5 m2

🧭 Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 194,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti relatisht te ri ne ashensor dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet me dritare dhe nje Ballkon te bollshem me pamje nga deti. Apartamenti aktualisht eshte i organizuar ne 1+1 por konvertohet lehtesisht ne 2+1 optimal dhe te bollshem.

Apartamenti ndodhet ne Lungomare, ku mund te shfrytezohen lehtesisht te gjitha fasilitetet dhe sherbimet e zones.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes