Loading map...

APARTAMENT 1+1 / NE SHITJE / VASIL SHANTO / PRANE SHKOLLES “BESNIK SYKJA”

Vasil Shanto, Prane Shkolles "Besnik Sykja",
Albania
65,000€ For Sale
Apartament
  • 806
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 / NE SHITJE / VASIL SHANTO / PRANE SHKOLLES “BESNIK SYKJA”

📍Vasil Shanto | Prane Shkolles “Besnik Sykja”

📐Sip. 60 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi, Tualet me dritare dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.