Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tregu Elektrik / Fusha Ali Demi

Tregu Elektrik / Ali Demi, Tregu Elektrik / Ali Demi,
Albania
43,500€ For Sale
Apartament
  • 922
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 45.4 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Tregu Elektrik / Ali Demi

📍 Rr. Sali Nivica / Tregu Elektrik / Fusha Ali Demit

📐 Sip. 45.4 m2

💶  43 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te i ndertuar me standarde bashkekohore, pothuajse drejt perfundimit (Maj 2021) . Organizohet ne Dhome ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe nje organizim shume funksional, gjithashtu orientimi i apartamentit  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi per cifte pasi ndodhet ne nje zone te qete jo larg qendres.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.