Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek Selvia / Rruga e Dibres

Rruga e Dibres, Selvia,
Albania
96,000€ For Sale
Apartament
  • 1331
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 79.9 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1  Ne Shitje Tek Selvia / Rruga e Dibres

📍 Rr. e Dibres / Tek Selvia

📐 Sip. 79.9 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  96 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje pallat te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje, Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon .

Cilesia e ndertimit eshte e larte me fasade te ventiluar, rrjet elektrik dhe hidraulik te teknologjise se fundit, xhama termik dhe hidrosanitare teper cilesore.

Mundesi shume e mire banimi pasi zona eshte e qete.
Akses me rruget kryesore eshte i menjehershem ,gjithashtu zona ofron shume fasilitete per nje jete komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.