Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek Selvia / Rr. e Dibres

Rr. Dibres, Selvia,
Tirana,Albania, Albania
90 000 For Sale
Apartament
  • 949
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 78 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK SELVIA / RRUGA E DIBRES
📍Rr. e Dibres / Tek Selvia
📐 Sip. 78 m2
🧭 Orientim Perendim
💶 90 000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral pothuajse  gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35567001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes

Floor Plans