Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek Rrethrrotullimi i Saukut / Rr.Ligor Lubonja

Rruga Ligor Lubonja, Rrethrrotullimi i Saukut,
Albania
104,000€ For Sale
Apartament
  • 593
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje  tek Rrethrrotullimi i Saukut/ Rr.Ligor Lubonja

 📍 Rr. Ligor Lubonja / Tek Rrethrrotullimi i Saukut

📐 Sip. 80 m2

🧭 Orientim Veri – Perendim

💶  104 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri ne ndertim ne nje zone mjaft te kerkuar, mes ajrit te paster dhe larg zhurmave te rruges, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, Tualet me dritare dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar.

Apartamenti ka akses direkt Unazen e Tiranes dhe Rrugen e Elbasanit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.