Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek Rr. 5 Maji / Inerti

Rr. 5 Maji / Inerti, Rr. 5 Maji / Inerti,
Albania
49,500€ For Sale
Apartament
  • 486
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. 5 Maji / Inerti

📍Rr. 5 Maji / Inerti

📐 Sip. 62 m2

🧭 Orientimi Lindje

💶 49 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome Ndenje+Kuzhine, 1 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.