Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RANA E HEDHUN / SHENGJIN

Rana e Hedhun, Shengjin,
Albania
128,500€ For Sale
Apartament
  • 141
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 85.56 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 ne Shitje tek Rezidenca ILYONIS/ Shengjin

📍 Rana e Hedhun / Rezidenca Ilyonis

📐 Sip. 85.56 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  128 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, ne nje nga objektet me prestigjoze te Shengjinit, me nje location perfekt prane Detit.

Apartamenti eshte i organizuar ne: Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Ballkon dhe Tualet.

E vendosur ne zonen e ranes se hedhun, ilyonis residence eshte nje projekt i pajisur mire per banim, i cili permban te gjitha komoditetet si sigurine, pishina, dyqane, parqe per femije, bare dhe restorante, spa, ambjente biznesi dhe dhoma per lojra te brendshme.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.